6453 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 30 november 2020 -
4226 Oljemålning
Ingrid Nordström, Pokal, signerad. Olja på duk, 46x38
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2019 -
1081 Oljemålning
Ingrid Nordström, blomsterstilleben, 47x59
Såld: 150 kr
Såldes den 4 april 2016
1049 Oljemålning
Ingrid Nordström, Komposition, 63x86
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2016